شرکت چشمه

در شرکت چشمه، ما با تمام قوا وبا بهره گیری از نوآوری ها و فن آوری های روز دنیا در خدمت شما  عزیزان هستیم . تجربه دو دهه فعالیت از سال 1379 تا امروز با کادر مجرب مدیریتی با تحصیلات مرتبط بخش طراحی و هچنین با وجود مدیران جوان قادریم  تا هر آنچه در ذهن شماست، تبدیل به واقعیت کنیم.

شرکت چشمه با داشتن درجه رتبه (Grade) پنج تاسسیسات و ابنیه ساختمان توانسته است از عهده اجرای بسیاری از پروژه های عظیم بخش دولتی وخصوصی به نحو احسن  برآید. چنانچه در سالهای پیش با اجرای پروژه هایی همچون پروژه شهرزیبا( شهرداری منطقه پنج) سال 1390، پروژه مجموعه ورزشی خلیج نایبند مربوط به منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی (سال 1394)، پروژه آزمایشگاه ملی دریایی شهدای خلیج فارس مربوط به دانشگاه امام حسین (ع) از سال 1391 تا 1393 و بسیاری پروژهایی دیگر توانسته تجریبات زیادی را در این زمینه کسب نماید .

نقطه قوت شرکت چشمه دارا بودن مجوعه کاملی از نیروهای مجرب در زمینه فراهم آوردن طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات است . از طرفی با داشتن نیروهای جوان ، خوش فکر و آزموده ، از روبرو شدن با چالشهای اجرایی در پروژه های عظیم استقبال میکنیم.

در این بخش به معرفی تعدادی از مشتریان خوب و همراه شرکت میپردازیم ؛

افتخار آشنایی و اجرای مجموعه استخر منزل آقای جواد نکونام بازیکن و مربی نام آشنای فوتبال کشورمان را داشته ایم، نیروهای بخش نگهداری شرکت همچنان با ایشان در تماس هستند .

ساخت مجموعه استخر برای بازیگر دوستداشتنی سینما و تلویزیون  جناب آقای امیر حسین صدیق ، باعث افتخار است .

ساخت و تهیه تجهیزات مجموعه پزشکی ورزشی آتیران و همکاری با جناب مهدوی از افتخارات دیگر ما است .

ساخت  مجموعه استخر ،سونا ی مجموعه مسکونی پاسارگاد مربوط به اساتید دانشگاه امیر کبیر و همچنین طراحی و اجرای مجموعه دانشگاهی علامه طبرسی در کنار جناب دکتر ملکی عزیز از کارهای انجام شده شرکت چشمه است .

با شرکت چشمه همراه باشید

از اینکه به ما اعتماد میکیند از شما سپاسگذاریم.

با دریافت مشاوره از طراحان ما بهترین طرح ممکن را حتی در فضایی محدود برای خود بسازید.

با ما همراه باشید

02175427